reprezentacyjny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torreviej (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Docenią to najbardziej wymagający klienci. Cena – 159 000 EUR (690 060 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 63,03 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10 948 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku.

3000 godzin słońca w każdy roku, średnia temperatura na poziomie +20 st. C oraz jeden z najzdrowszych na świecie klimatów to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Do tego doskonała lokalizacja blisko morza oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się blisko licznych zatok otoczonych palmami, a także słynnego parku „Parque de las Naciones”. Można tam zaobserwować kaczki, żółwie i kolorowe karpie.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + 2 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + salon. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu i terenów zielonych. Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje starannie wyselekcjonowanych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-102)

Kontakt
e-mail: e. boloz@wgn.pl