salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Żary

Apartament na sprzedaż Żary

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Żarach (lubuskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 727 zł/mkw., a także funkcjonalnym rozkładem 4 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na I piętrze, najlepiej w budynku 3-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 300 000 złotych. Wygodny metraż 110 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 1930 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sypialnie
– kuchnia
– salon
– balkon
– łazienka z wc.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży ogrzewany gazowo za pomocą dwufunkcyjnego pieca + kominek. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle słoneczne, widne i jasne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z ujętymi w cenie meblami i wyposażeniem kuchni. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy:
– strych
– 2 piwnice
– ogród
– 2 miejsca parkingowe.

Elitarna lokalizacją nieopodal centrum miasta w cichej dzielnicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż jest niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5351)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl