po lewej salon z kominkiem, po prawej pokój w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnej kamienicy. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 70 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,5 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w prestiżowej okolicy, w centrum miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem niezwykle przestronne, stylowe i nasłonecznione. Luksusowy apartament do wynajmu całkowicie urządzony: przedpokój + 2 pokoje + pokój dzienny + kuchnia + łóżka. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12493)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl