kameralny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do wynajmu Łódź (okolice)

Apartament na wynajem Łódź (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Łodzi (łódzkie). Studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 1 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na I piętrze 1-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne o łącznej powierzchni 25 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– garderoba
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie są umeblowane i gotowe do zamieszkania.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 000 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca również swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Rodziny posiadające samochód mają zapewnione miejsce do parkowania i korzystania z garażu (za dodatkową opłatą). Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1496)

Kontakt:
e-mail: komercja@wgn.wielun.pl