zaprojektowane w nowoczesnym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 700 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 70 mkw. a także położenie na II piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2016 roku. Ekspozycja okien na północ – południe.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją przestronnością, nowoczesnym designem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– pokój dzienny
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– korytarz
– hol
– 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się również można znakomitą lokalizacją w nowym, kameralnie położonym bloku, na zamkniętym terenie. W poczet zalet warto zaliczyć również przynależne miejsce parkingowe w podziemiach budynku + pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywny apartament na wynajem wykończony z zachowaniem najdrobniejszego detalu. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zachwyca nietypowymi rozwiązaniami, jak np. ciekawe elementy związane z wystrojem, oświetleniem, które nadają indywidualny charakter.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje przyszłym najemcom duże poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji klimatyzacji. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Właściciel preferuje najem okazjonalny z potwierdzeniem notarialnym. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4696)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl