kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 890 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 59,7 mkw., a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1983 roku.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 sypialnie
– pokój dzienny
– kuchnia
– balkon
– przedpokój
– łazienka z wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na wynajem okazjonalny (minimum 1 rok). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie 10 min do centrum miasta. Wokół dużo zieleni. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe. Nieopodal znajduje się szkoła, zespół boisk, sala sportowa, plac zabaw, kościół, centrum handlowe, ośrodek zdrowia, poczta i wiele innych punktów handlowych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11666)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl