imponująca bryła ekskluzywnego pałacu na sprzedaż Wielkopolska

Pałac do sprzedaży Wielkopolska

Luksusowy pałac na sprzedaż w województwie wielkopolskim. Powierzchnia 725,8 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pomieszczeń to ważne jego zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnego pałacu do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1859 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 42 365 mkw. Luksusowa willa na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na czterech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna willa do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie 12 mln złotych, co daje 16 533 zł za metr kwadratowy.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży znajduje się w niezwykle malowniczej lokalizacji, na wzniesieniu, nad brzegiem jeziora. Wokół rozciąga się przepiękny, dwunastohektarowy park krajobrazowy. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wybudowany w neoklasycystycznym stylu z drugiej połowy dziewiętnastego wieku. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca ponadto:
– starannie utrzymanym ogrodem
– imponującym tarasem widokowym na wieży
– zachowanymi dekoracjami sufitów o geometrycznych, kasetonowych podziałach
– arabeskowymi motywami dekoracyjnymi. Dużym udogodnieniem jest dołączona przez właściciela kompleksowa koncepcja rozbudowy łącznie ze strategią marketingową funkcjonowania wykonaną przez renomowany instytut.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
POZIOM -1: kotłownia + pomieszczenie sportowe z jacuzzi + część gastronomiczna do obsługi restauracji
POZIOM 0: pomieszczenia przeznaczone na sale klubowe + biblioteka + sala balowa + pomieszczenia przeznaczone na sale restauracyjne
POZIOM 1: hol + 6 apartamentów + sala
POZIOM 2 (WIEŻA): jedno pomieszczenie.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wraz z parkiem zostały wpisane do rejestru zabytków i podlegają pod Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu oddział w Koninie. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny pałac do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego pałacu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-237)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl