reprezentacyjne wejście do ekskluzywnego pałacu na sprzedaż Wielkopolska

Pałac do sprzedaży Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają oferty z dużym potencjałem komercyjnym, najlepszej klasy materiałów wykończeniowych oraz olbrzymiej powierzchni 2 120,09 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się z licznych pomieszczeń i pokoi w ciekawej aranżacji i konkurencyjnej cenie 3,4 mln zł (1 604 zł/m2). Luksusowy pałac na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 7 250 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy pałac na sprzedaż liczy trzy kondygnacje.

Luksusowy pałac na sprzedaż znajduję się pośród przepięknego parku ze starodrzewem i stawem, w obrębie nobilitującego zespołu pałacowo-parkowego projektu słynnego architekta. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może imponującym potencjałem z przeznaczeniem na działalności gospodarczą: prestiżowe SPA, elitarna, prywatna klinika urody etc. Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa bogatą historią. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wybudowany został w neoklasycznym stylu. Niesamowicie efektownie prezentuje się czterokolumnowy portyk wgłębny na frontowej fasadzie, za którym na piętrze znajdziemy balkon.

Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna-sprzedaży tego ekskluzywnego pałacu. Gwarantujemy obsługę formalnoprawną transakcji. Obiecujemy efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego pałacu. Zapraszamy na prezentację. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2175)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl