widok od strony ulicy na luksusowy pałac do sprzedaży Poznań

Pałac na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy pałac do sprzedaż z rynku wtórnego wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 43 500 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ piętnastu pokoi a także dostosowany do nich metraż 2 110 mkw. Ekskluzywny pałac do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 3,8 mln zł. Warto zaznaczyć, że luksusowy pałac na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1679. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 839 zł/mkw. Ekskluzywny pałac na sprzedaż w dobrym stanie technicznym.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją pośród urokliwego parku krajobrazowego (4,13 ha) z pierwszej polowy XVIII wieku. Po parku można spacerować przepięknymi alejami lipowymi. Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się między innymi z 10 sal konferencyjnych + antresoli + mansardowych pokoi z możliwością zaadaptowania kolejnych + oficyny (przy ewentualnej rozbudowie).

Luksusowy pałac na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym – doskonały pod elitarny hotel z wykwintną restauracją, centrum konferencyjne, klinikę medycyny estetycznej, miejsce do organizacji wesel i innych uroczystości itp. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może imponującą historią i licznymi znamienitymi właścicielami.

Luksusowy pałac na sprzedaż został wyróżniony w przewodniku po Wielkopolsce jako jeden z najpiękniejszych obiektów pałacowych. Ekskluzywny pałac na sprzedaż uchodzący za prawdziwą perłę w skali kraju. Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji zakupu tego luksusowego pałacu. Zapewniamy przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą. Gwarantujemy obsługa formalnoprawna transakcji, a także efektywną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego pałacu. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2248)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl