frontowa elewacja luksusowego pałacu do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w województwie wielkopolskim. Luksusowy pałac na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowy pałac na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 880 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,85 mln zł (3 239 zł/m2). Ekskluzywny pałac do sprzedaży posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 8 070 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1880 roku z funkcjonalnym układem dwudziestu pokoi.

Luksusowy pałac na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się na działalność typu: centrum konferencyjne, hotel z restauracją, miejsce organizacji wesel, klinika medycyny estetycznej etc. Ekskluzywny pałac na sprzedaż otoczony jest przepięknym parkiem. Właściciele aut z pewnością docenią zespół aż dziesięciu garaży. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność budynku portierni.

Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: wc damska i męska + 2 pokoje + kuchnia + pomieszczenie dydaktyczne + jadalnia
KONDYGNACJA 1: łazienka damska i męska + gabinet + sala koncertowa na ok. 50 osób + 4 sypialnie + sala kominkowa
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie w wieży idealne na zamontowanie teleskopu + strych użytkowy + 7 pokoi 2-, 3-osobowych.

Luksusowy pałac na sprzedaż przeszedł kapitalny remont w 2000 roku, kiedy to między innymi wymieniono stropy i na nowo wykonano instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania i elektryczną. Ekskluzywny pałac na sprzedaż wchodzący w skład prestiżowego kompleksu pałacowo-parkowego z końca XIX wieku.

Gwarantujemy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości i obsługą formalnoprawną transakcji. Zapewniamy efektywną i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego pałacu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego pałacu do sprzedaży. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu art. 66 p.1 Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2263)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl