frontowa elewacja luksusowego pałacu na sprzedaż Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z czterech kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 16 533 zł/m2. Najlepszego sortu materiały wykończeniowe oraz wyremontowane wnętrza to kolejne zalety tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego pałacu. Luksusowy pałac na sprzedaż pochodzi z II połowy XIX  wieku. Długą listę zalet zamyka na pewno okazyjna cena 12  mln złotych, wygodny metraż 725,8 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowy pałac na sprzedaż łącznie z parkiem zostały wpisane do rejestru zabytków i podlegają pod Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu oddział w Koninie. Właściciel tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży dołącza kompleksową koncepcję rozbudowy obiektu wraz ze strategią marketingową funkcjonowania wykonaną przez renomowany instytut.

Luksusowy pałac na sprzedaż składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: część gastronomiczna do obsługi restauracji + pomieszczenie sportowe z jacuzzi + kotłownia
KONDYGNACJA 0:  pomieszczenia przeznaczone na sale restauracyjne + sala balowa + biblioteka + pomieszczenia przeznaczone na sale klubowe
KONDYGNACJA 1: sala + 6 apartamentów + hol
KONDYGNACJA 2 (WIEŻA): pomieszczenie.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży olśniewa ponadto starannie utrzymanym ogrodem, imponującym tarasem widokowym na wieży zachowanymi dekoracjami sufitów o geometrycznych, kasetonowych podziałach, w które wkomponowane zostały arabeskowe motywy dekoracyjne etc. Luksusowy pałac na sprzedaż wybudowany w neoklasycystycznym stylu z II poł. dziewiętnastego wieku. Na osobną uwagę zasługuje unikatowa lokalizacja nad brzegiem jeziora, na wzniesieniu, w otoczeniu 12-hektarowego parku krajobrazowego.

W razie wszelkich pytań (luksusowy pałac na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-237)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl