imponujące rozmachem wejście do ekskluzywnego pałacu do sprzedaży Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Luksusowy pałac na sprzedaż w Wielkopolsce. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje adekwatną do luksusu i historycznej wartości budynku ceną 12 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 16 533 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 725,8 m2 na okazałej działce liczącej 42 365 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się czterech kondygnacji. Rok budowy – 1859. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wraz z parkiem został wpisany do rejestru zabytków i podlega pod Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu oddział w Koninie. Właściciel tego luksusowego pałacu na sprzedaż dołącza kompleksową koncepcję rozbudowy obiektu łącznie ze strategią marketingową funkcjonowania wykonaną przez renomowany instytut. Ekskluzywny pałac do sprzedaży składa się z kilku przenikających się, piętrowych brył. Rozkład pokoi i pomieszczeń:
POZIOM MINUS JEDEN: kotłownia + pomieszczenie sportowe z jacuzzi + część gastronomiczna do obsługi restauracji
POZIOM ZERO: pomieszczenia przeznaczone na sale klubowe + sala balowa + pomieszczenia przeznaczone na sale restauracyjne + biblioteka
POZIOM JEDEN: 6 apartamentów + sala + hol
POZIOM DWA): pomieszczenia w wieży.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca starannie utrzymanym ogrodem oraz imponującym tarasem widokowym na wieży. Duże wrażenie robią na pewno zachowane dekoracje sufitów o geometrycznych, kasetonowych podziałach, w które wkomponowane zostały arabeskowe motywy dekoracyjne. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wybudowany w neoklasycystycznym stylu z drugiej połowy XIX wieku. Na osobną uwagę zasługuje unikatowa lokalizacja nad brzegiem jeziora, na wzniesieniu, w otoczeniu dwunastohektarowego parku krajobrazowego.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny pałac do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego pałacu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-237)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl