elegancki kominek w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 989 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 222 m2, a także ciekawa cena 459 000 zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 90 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 3 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją malowniczą lokalizacją w cichym i spokojnym zakątku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PRZYZIEMIE: łazienka + 2 pomieszczenia gospodarcze
PARTER: salon + balkon + kuchnia + wc
PIĘTRO: 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie zaledwie kilka lat temu. W trakcie prac remontowych wymieniono na nowe wszystkie instalacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które cenią niezależność, ciszę i marzą, by zamieszkać blisko centrum miasta, w miłym sąsiedztwie, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13367)

Kontakt:
e-mail: a.owoc@wgn.pl