odważny wystrój wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 13 303 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,9 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 218 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 11 700 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym i dochodowym potencjale. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może eleganckimi wnętrzami zaprojektowanymi przez architekta. Warto dodać, że ścianę w salonie zdobi malowidło wykonane przez znanego artystę. Niesamowicie efektownie prezentuje się także LED-owe oświetlenie. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: hol + jadalnia + weranda + pomieszczenie techniczne + 2-stanowiskowy garaż + kuchnia + pokój dzienny + gabinet
WYŻSZY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka + balkon + 2 garderoby.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopnień bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu: alarm z pełnym monitoringiem + antywłamaniowe rolety + antywłamaniowe okna. Dodatkowo warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest najnowocześniejszymi zdobyczami technik, jak np.: elektrycznie sterowane schody na strych, ogrzewanie podłogowe + centralny odkurzacz + drzwi wejściowe i brama garażowa otwierana za pomocą linii papilarnych + inteligentne nagłośnienie renomowanej firmy w każdym pomieszczeniu + rekuperacja.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z basenem, sauną, jacuzzi i przepięknie zadbanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją imponującą bryłą i atrakcyjną lokalizacją z szybkim dojazdem do autostrady A4.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3643)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl