widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety. Cena – 385 900 EUR (1 659 370 złotych). Metraż 208,55 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 7 957 zł. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie trzech pokoi na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 234-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną i malowniczą lokalizacją blisko plaży oraz obiektów sportowych. Tutejszy klimat uważa się za jeden z najbardziej korzystnych na świecie. Lwia w tym zasługa warzelni soli oraz Morza Śródziemnego. Z okien ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozpościerają się imponujące widoki. Na osobną uwagę zasługuje również najbliższe otoczenie luksusowej rezydencji na sprzedaż, to znaczy przepięknie zadbany ogród oraz basen. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią duży garaż. Ponadto luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca odważnym i nowoczesnym stylem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-62)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)