wytworny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 880 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 3 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 795 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z lat 90-tych ubiegłego wieku o powierzchni 276 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 957 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem komercyjnym – świetnie nadaje się pod działalność (cicha produkcja lub działalność handlowo-usługowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w atrakcyjnej lokalizacji. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż odremontowane w 2012 roku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– pomieszczenia pod działalność gospodarczą
PIĘTRO:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– salon
– taras
PODDASZE:
– 3 pokoje
– łazienka
– pomieszczenia gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zapierającym dech w piersiach widokiem z tarasu na okolicę. Duże wrażenie robi także starannie zadbana działka. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Istnieje możliwość zamiany na inną nieruchomość. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami, działający z sukcesem od 30 lat. Dla Państwa pracuje kilkuset doświadczonych doradców ds. nieruchomości w ponad 70 oddziałach.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8772)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl