elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,58 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 299 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 629 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dużymi możliwościami aranżacyjnymi oraz potencjałem komercyjnym. Doskonale będzie tu funkcjonowała np. siedziba prestiżowej firmy. Kondygnacja -1 świetnie nadaje się pod siłownię albo salę bilardową. Dużą zaletą jest także znajdujący się na działce warsztat o powierzchni 200 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją z efektownie zadbanym ogrodem. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8742)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl