zadbana, zielona działka wokół luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 540 m2, a także ciekawą ceną 1,45 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie sześciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 780 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 2 685 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jak na przykład pensjonatu albo gastronomicznego lokalu. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: kotłownia + magazyn + pralnia + biuro + łazienka
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + wc + 2 korytarze + salon
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + 3 pokoje
KONDYGNACJA DWA: łazienka + 2 pokoje
LOKAL GASTRONOMICZNY: 2 wc + pomieszczenie socjalne + 2 magazyny + kotłownia + kuchnia + biura + garmażernia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Czekamy na mejla od Ciebie. Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji dostępnego w chwili obecnej na rynku. Posiadamy w ofercie wiele luksusowych rezydencji na sprzedaż i wynajmu w Częstochowie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl