trzy ujęcia klasycznego wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2018 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 1,19 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 780-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 236 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 042 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA ZERO: hol + pokój + salon + toaleta z wc + kuchnia
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA: pokój zabaw
KONDYGNACJA 1: łazienka + pokój gościnny + pokój dla dziecka + sypialnia + 2 balkony + 2
PODDASZE

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wytwornością, elegancją oraz prestiżem. To znakomita propozycja dla osób, które szukają ciszy, świeżego powietrza oraz spokoju. Do długiej listy zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze dopisać perfekcyjnie zaaranżowany ogród z krzewami ozdobnymi, a także drzewami. Mocnym atutem jest także ogrzewanie podłogowe z pełną automatyką.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8008)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl