slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Konin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolice Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1992 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 7,5 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,65 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 220 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 080 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka od pierwszej prezentacji unikatową lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy park i miejską plażę. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. szkoły czy sklepy. Ogromną zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest zapierających dech w piersiach widok na jezioro. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM MINUS JEDEN: 3 pokoje + kotłownia
POZIOM ZERO: 2-poziomowy salon + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + jadalnia + wiatrołap + taras
POZIOM JEDEN: balkon + łazienka + 3 sypialnie.
Właścicieli aut ucieszy na pewno garaż. Wisienką na torcie jest przynależna do luksusowej rezydencji na sprzedaż linia brzegowa jeziora.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z licznymi bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-372)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl