nowoczesna aranżacja pokoju gościnnego w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 261 m2, a także ciekawą ceną 1,5 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 6 684 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 747 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w niezwykle urokliwej, cichej i spokojnej lokalizacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZA KONDYGNACJA: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + garderoba + jadalnia + senioratka
WYŻSZA KONDYGNACJA: hall + łazienka + 2 pokoje + taras + balkon.
Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią garaż w bryle budynku + 2 garaże na działce (łącznie pięć miejsc parkingowych).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana została na starannie zadbanej działce z uroczym oczkiem wodnym i obiektami małej architektury. Rosną tu m.in.: forsycje + jaśminowce + krzewuszki + różaneczniki + bukszpany + berberysy + żywotniki + derenie + żylistki + budleje + ligustry oraz wodne rośliny, jak np.: strzałki wodne + lilie + grążele + kosaćce + pałki wodne. Ciekawostką jest na pewno altana z piecem do chleba i wędzarnia z pełnym wyposażeniem. Inwestorzy mogą kupić dodatkowo sąsiednią działkę z dostępem do rzeki.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1072)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl