nowocześnie zaaranżowane wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 849 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 398 m2 powierzchni posadowiona na działce 4991 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Standard deweloperski. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 133 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób o wyrafinowanym guście. to również znakomita propozycja dla kochających elegancję, prestiż i ciszę. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: garaż + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + 2 korytarze + pokój + łazienka + garderoba + spiżarnia + kuchnia + salon + jadalnia + gabinet + hall + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: pomieszczenia strychowe + łazienka + 3 pokoje + garderoba + pokój + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletny projekt aranżacji wnętrza (na zdjęciach wizualizacja wnętrza zgodna z projektem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym roletom w oknach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją elegancką architekturą i prestiżową lokalizacją wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej nieopodal lasu. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak szkoła, sklepy, placówki medyczne etc.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji bądź/i kredytu na jej zakup proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1241)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl