frontowa elewacja z przepięknym tarasem przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 353 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 907 m2, a także ciekawa cena 560 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2005 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 167 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności starannie zadbaną działką z przepięknym ogrodem, gdzie rośną liczne owocowe drzewa, jak na przykład jabłonie, grusze, wiśnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także stylowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z gustownym kominkiem w salonie. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: taras + suszarnia + 4 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + balkon + 2 przedpokoje + spiżarnia + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią funkcjonalny garaż w bryle budynku. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również niezwykle praktycznym poddaszem i pomieszczeniami strychowymi.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8918)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl