nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdańsk

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 495 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 252 m2, a także ciekawa cena 1,699 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 200 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w liczne nowoczesne rozwiązania, jak np. Internet na światłowodzie czy telewizja kablowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się pieczołowicie utrzymanym ogrodem, gdzie znajdziemy praktyczny budynek na narzędzia. Duże wrażenie robi także imponujący taras ogrodzony od sąsiada panelami 3d zapewniającymi prywatność i relaks. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami z pewnością docenią aż dwa miejsca postojowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatną siłownią. Do długiej listy zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto zaliczyć także opcję pozostawienia jej dotychczasowego wyposażenia oraz funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: garaż + wc + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój
KONDYGNACJA 1: łazienka + sypialnia + 2 pokoje
KONDYGNACJA 2: łazienka + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom wysoki stopień komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Za bezpieczeństwo odpowiada tu instalacja alarmowa wsparta przez antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do majętnych rodzin ceniących spokój, cisze, prestiż, elegancję oraz komfort. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do obwodnicy i pozostałych części miasta, a nawet Trójmiasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca nie tylko ciekawą bryłą, ale także ciekawą lokalizacją w zacisznej i malowniczej okolicy. Nieopodal mieszczą się salony usługowe, poczta, drogerie, dyskonty, apteki, przychodnie zdrowia, przedszkola, szkoły, sklepi itp.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta, i małego Trójmiasta Kaszubskiego otrzymujesz pełną obsługę. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-34)

Kontakt:
e-mail: piotr.kieczen@wgn.pl