kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 813 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 161 m2, a także ciekawa cena 1 250 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2012 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 160 m2. Rynek /wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 2 komfortowych poziomach w nowoczesnym designie. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są kompletnie umeblowane. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w pobliżu przedszkola, szkoły, placów zabaw oraz obiektów sportowych. Nieopodal znajduje się stadnina koni. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do Gdańska i na obwodnicę Trójmiejską.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przepiękną działką z nasadzonym żywopłotem, drzewami owocowymi oraz malinami i borówkami. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER:
– salon
– taras
– jadalnia
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
PIĘTRO:
– sypialnie
– balkon
– łazienka
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa przez zainstalowany, zaawansowany system alarmowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji, co zawdzięcza zainstalowanym panelom słonecznym z mikroinwerterami na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom ceniącym ciszę, spokój i prywatność, a jednocześnie chcących mieć łatwy dojazd do Gdańska. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z meblami i wyposażeniem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-834)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl