eleganckie wnętrze salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 222 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,29 mln zł (5 811 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 10 941 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań łącznie z:
– budynkiem biurowo-magazynowym
– halą produkcyjną
– budynkiem socjalno-biurowym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z poddaszem nieużytkowym, w całości podpiwniczona. Wygodny rozkład pomieszczeń:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: klatkę schodową + łazienkę + kuchnię + korytarz + ganek + 2 pokoje + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + hall
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: 5 pokoi + korytarz + klatkę schodową + łazienkę.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3443)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl