wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z 3 kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy  5 811 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 10 941 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. 7 pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 290 000 złotych, wygodny metraż 222  mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż w chodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z budynkiem biurowo-magazynowym, halą produkcyjną oraz budynkiem socjalno-biurowym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z poddaszem nieużytkowym, w całości podpiwniczona. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
na PARTERZE znajdziemy: ganek + hall + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + kuchnię + korytarz + łazienkę + 2 pokoje + klatkę schodową
na PIĘTRZE znajdziemy: klatkę schodową + korytarz + łazienkę + 5 pokoi.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3443)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl