okazała bryła z imponującym tarasem przy luksusowej rezydencji na sprzedaż Głogów (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Głogów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 222 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 795 tys. zł (3 581 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie siedmiu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknie wypielęgnowanym ogrodem, na który można wyjść bezpośrednio z salonu i kuchni. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: klatkę schodową + łazienkę + kuchnię + korytarz + ganek + 2 pokoje + korytarz + pomieszczenie gospodarcze + hall
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: 5 pokoi + korytarz + klatkę schodową + łazienkę.
Dodatkowo obok luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się praktyczny budynek gospodarczy (98,42 m2) ze składem drewna, garażem, łazienką oraz 2 pomieszczeniami z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy przedszkole, szkołę, stację paliw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3446)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl