widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję do sprzedaży Gniezno

Rezydencja do sprzedaży Gniezno

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gnieźnie (wielkopolskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety. Cena – 1 199 000 złotych. Metraż 270 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 441 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2016. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może projektem słynnej pracowni architektonicznej, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– gabinet
– sień
– kuchnia
– 2 tarasy
– pokój
– hall
– wc
– magazyn
– jadalnia
– salon
– kotłownia
na PIĘTRZE znajdują się:
– łazienka
– hall
– pokój kąpielowy
– 3 tarasy
– 7 garderób
– 5 pokoi
– pralnia.

Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu ekskluzywnej rezydencji na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż, podczas której z pewnością poczujecie Państwo urok tego miejsca.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-2333)

Kontakt:
e-mail: m.zielinska-goebel@wgn.pl