przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 750 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 140 m2 powierzchni posadowiona na działce 850 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 357 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją. Blisko stąd zarówno do wielu sklepów, jak i szkoły. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również dużym potencjałem (do zagospodarowania ogromny, prywatny teren za budynkiem). Na osobną uwagę zasługuje także starannie wypielęgnowany ogród z czterdziestoma drzewami, gdzie znajdziemy praktyczny grill z wędzarnią.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co troszczy się monitoring z podglądem z czterech kamer. W oknach zamontowane są również antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Przyszli właściciele mogą liczyć także na najwyższy komfort, co gwarantuje m.in. komputer kontrolujący temperaturę w poszczególnych pomieszczeniach. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + taras + jadalnia + pokój dzienny + wc + pokój sypialniany + hall + przedpokój
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + 3 pokoje.

Więcej informacji na temat oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji udzielę na prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry i ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2985)

Kontakt:
e-mail: s.dymacz@wgn.pl