śródziemnomorski design w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Alicante)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Alicante)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Alicante (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 75 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 490 500 zł (6 540 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem trzech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w unikatowej lokalizacji zaledwie kilometr od morza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urządzona jest zgodnie z najnowszymi trendami. Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący: balkon + 2 sypialnie + aneks kuchenny + taras + prywatny ogród + pokój dzienny + łazienka. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy przemyślany parking.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie wyposażona w sprzęt AGD, z wbudowanymi szafami, dostępem do telewizji satelitarnej itp. Doskonała lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w pobliżu sklepów, restauracji i kawiarni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do miłośników natury i amatorów aktywnego wypoczynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. (188-8429)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl