nowoczesny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol Marbella)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa del Sol Marbella (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1642 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ 6 pokoi oraz dostosowany do nich metraż 534 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej – jak na hiszpańskie warunki – cenie 9 438 500 zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na 2 kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 17 675 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoimi imponującymi widokami na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na NIŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: 4 łazienki + prysznic + łazienkę + saunę + 4 pokoje gościnne
na WYŻSZEJ kondygnacji znajdziemy: taras + część rozrywkową + pomieszczenia dla personelu + wc dla gości + wejście + kuchnię + pokój dzienny + garaż + jadalnię.
Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż jest klimatyzowane, z rozprowadzoną instalacją ogrzewania podłogowego, prywatnym tarasem, basenem, ogrodem z grillem itp.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3815)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl