przestronny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 534 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 9 438 500 zł (17 675 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1642 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się od pierwszej prezentacji swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na przepiękne morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM NIŻSZY: 4 pokoje gościnne + łazienka + 4 łazienki + sauna + prysznic
POZIOM WYŻSZY: jadalnia + salon + wejście + pomieszczenia dla personelu + taras + garaż + kuchnia + wc dla gości + część rozrywkowa.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest klimatyzowane, z rozprowadzoną instalacją ogrzewania podłogowego, prywatnym tarasem, basenem, ogrodem z grillem etc.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wcześniej wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3815)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl