slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Rawicz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 829 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 198 m2 powierzchni posadowiona na działce 600 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 187 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z zawartym w cenie sprzętem AGD + zabudową kuchenną + zabudową łazienkową. Pozostałe elementy umeblowania/wyposażenia luksusowej rezydencji na sprzedaż są wciąż do uzgodnienia z właścicielem. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej przepięknie wypielęgnowany, ogrodzony ogród z automatycznym nawadnianiem oraz drewnianą altaną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto ciekawym projektem wnętrza z indywidualnymi zmianami adaptacyjnymi i najwyższym komfortem użytkowania, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM NIŻSZY: aneks kuchenny + salon + taras + jadalnia;
POZIOM WYŻSZY: 3 sypialnie + łazienka.
Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją ciekawą lokalizacją w spokojnej okolicy. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do negocjacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację, szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1476)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl