widok z lotu ptaka na luksusową rezydencję na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Marbella)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 343 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 10,535 mln zł (30 714 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 12 537 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zlokalizowana w doskonałym punkcie, raptem kwadrans drogi od wybrzeża i plaży. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemowi alarmowemu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco: pralnia 4 łazienki + 4 sypialnie + kuchnia + taras + salon. Dodatkowo wśród wielu udogodnień znajdziemy między innymi: prywatny ogród z panoramicznym widokiem na morze, wybrzeże i góry + prywatny basen.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3813)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl