widok z lotu ptaka na luksusową rezydencję na sprzedaż Jelenia Góra

Rezydencja do sprzedaży Jelenia Góra

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 329,44 m2, a także ciekawą ceną 1 970 710 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 8 820 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 982 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyposażenie luksusowej rezydencji na sprzedaż w cenie (do negocjacji). Brak podatku VAT – sprzedaż od osoby fizycznej. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + dwustanowiskowy garaż
KONDYGNACJA 0: wc + łazienka + kuchnia + salon + hol + gabinet + sypialnia + 2 tarasy
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + taras + 2 pokoje + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkoły + kościoły + dyskonty znanych marek + markety + stacje paliw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje szybki i bezproblemowy dojazd do centrum. Z okien oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji rozpościerają się imponujące widoki na Karkonosze.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13118)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl