nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku pierwotnego (standard deweloperski) wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 650 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ pięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 143,6 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 502 600 zł. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na jednej kondygnacji, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 500 zł/m2. Budowa ekskluzywnej rezydencji odbywa się na działce klienta. Dlatego do ceny należy dodać cenę działki oraz przyłącza.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla 5-osobowej rodziny. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż podzielone jest na dwie części:
w CZĘŚCI DZIENNEJ znajdziemy: pokój dzienny + wc + aneks kuchenny + jadalnię + taras
w CZĘŚCI NOCNEJ znajdziemy: 4 sypialnie + korytarz + garderobę + 3 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto nowoczesną bryłą oraz dużym garażem gotowym pomieścić 2 auta. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont,

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-894)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl