widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie sześciu pokoi na trzech kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 2004 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 1,799 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 1718-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Metraż 681 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 642 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały (drewno, marmur, granit) to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są klimatyzowane. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN: sala bilardowa + 3-stanowiskowy garaż + basen + pomieszczenia gospodarcze + pomieszczenie techniczne + pomieszczenie rekreacyjne + łazienka
na KONDYGNACJI ZERO: jadalnia + gabinet + hol + salon + wiatrołap + kuchnia + łazienka + spiżarnia + garderoba + taras
na KONDYGNACJI JEDEN: balkon + 2 łazienki + 4 sypialnie + garderoba.
Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia umeblowania.

Na osobną uwagę zasługuje znakomita lokalizacja. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców i ich dobytku czuwa nowoczesna instalacja alarmowa. Duże wrażenie robi również estetycznie zagospodarowana i zadbana działka z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych. Dodatkowo na tyłach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się budynek letniskowy z kuchnią oraz altana.

Niniejsza propozycja sprzedaży luksusowej rezydencji do sprzedaży nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4228)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl