widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 889 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 198,62 m2 powierzchni posadowiona na działce 807 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2018. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 476 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się starannie wypielęgnowaną działką, najwyższym komfortem użytkowania (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe) oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + pokój dzienny + pralnia + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: garderoba + 3 pokoje + łazienka z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z zawartym już w cenie wyposażeniem trwałym:
– kuchnią w zabudowie
– zabudową szaf.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Gwarantujemy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prezentowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2676)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl