widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Wygodny metraż 251, 28 mkw. łącznie z ogromną działką 2408 mkw. i atrakcyjną ceną 990 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2007 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 940 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją starannie utrzymaną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w pobliżu bogatej infrastruktury: placówek bankowych z bankomatami, aptek, punktów usługowych, sklepów, przedszkoli i szkół.

Luksusowa rezydencja do sprzedaż dedykowana rodzinom z uczącymi się dziećmi, a także wszystkim, którzy cenią spędzanie czasu w pięknym ogrodzie na słonecznej działce, z dala od miejskiego zgiełku. To również doskonała propozycja dla osób szukających dogodnego dojazdu do centrum oraz miast ościennych. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: pokój dzienny + 3 wc + 3 łazienki + hall + wiatrołap + taras + 4 sypialnie + strefa jadalniana + kotłownia + garaż. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl. Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2450)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl