salon z eleganckim kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin

Rezydencja do sprzedaży Konin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 300 m2, a także ciekawą ceną 1,2 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziewięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 650 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 tys. zł/m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem, który można wykorzystać na prowadzenie tu działalności gospodarczej. Sprzyja temu korzystna lokalizacja, gdyż luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle cichym i spokojnym punkcie miasta. Blisko sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe i rozległe tereny zielone. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż na tej samej działce stoi budynek grillowy + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: 4 pokoje + kuchnia + łazienka
POZIOM JEDEN: 4 pokoje + garderoba + kuchnia
POZIOM DWA: łazienka + pokój.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-81)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl