salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin

Rezydencja do sprzedaży Konin

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie) za 590 000 złotych. Powierzchnia 260 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład 6 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni  1473 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 269 złotych/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– kuchnia
– spiżarnia
– jadalnia
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kotłownia
– pralnia
Dzięki funkcjonalnemu i przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń oraz dużej powierzchni ekskluzywna rezydencja do sprzedaży może być zamieszkana przez dwie rodziny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto starannie zadbaną działką z licznymi nasadzeniami krzewów. Atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, przy głównej drodze, w cichej i spokojnej okolicy to atuty zamykające długa listę jej zalet. Nieopodal znajdziemy szkołę, przychodnię lekarską, aptekę, sklep, kościół, plac zabaw dla dzieci, las, znane centrum handlowe etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest nowoczesny system alarmowy. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest również w bardzo szybki, światłowodowy Internet. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy (biuro@konin.pl). Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-141)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl