widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolice Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 450 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 400 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 600 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1996. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 625 zł/m2, liczbą 7 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim zadbanym, przestronnym i wykonany z bardzo dobrych materiałów wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również znakomitą lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu zieleni oraz prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Do znanego jeziora jest tylko 200 m. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym przedstawicielom wolnych zawodów. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenia 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– klatka schodowa
– korytarz
– kuchnia
– spiżarnia
– jadalnia
– salon
– taras
– wc
– łazienka
– sypialnia
PIĘTRO:
– pokój gościnny
– salon
– 2 balkony
– 2 sypialnie
– pokój gościnny
– łazienka 10,3 m2.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z licznymi bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-364)

Kontakt:
e-mail: konin@wgn.pl