okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 990 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 170 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 824 zł/m2, aranżacją na jednej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa aranżacja i projektem zgodnie z najnowszymi trendami oraz dużym potencjałem komercyjnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się bowiem na prowadzenie działalności handlowo-usługowej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: garaż + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki + kuchnia + 5 pokoi + garderoba + pralnia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami drzew ozdobnych. Znajdziemy tu również 2 ekologiczne oczyszczalnie, budynek grillowy, wodospad, skalniak, miejsce zabaw dla dzieci. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. mamy tu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, a także centralny odkurzacz.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-204)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl