zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kraków (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 565 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 897 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 145 mkw. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 500-metrowej działce. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej znakomita lokalizacja na końcu „ślepej” ulicy, dzięki czemu gwarantuje odpoczynek po pracy czy też spotkania w gronie przyjaciół i rodziny. Blisko stąd do licznych tras pieszo-turystycznych, ścieżek rowerowych, sklepów, kwiaciarni, stoku narciarskiego, szkoły, placu zabaw, a także zabytkowego kościoła. Kolejną zaletą jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– wiatrołap
– pralnia
– kuchnia
– łazienka
– komunikacja
– salon
– jadalnia
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– komunikacja
– 3 pokoje
– sypialnia
– suszarnia/garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowym piecem dwufunkcyjnym (wliczony w cenę stanu deweloperskiego). Komfort zapewnia dodatkowo zainstalowane na parterze ogrzewanie podłogowe. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1360)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)