2-poziomowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie (Kwidzynie (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 720 m2, a także ciekawą ceną 999 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 5 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 1 388 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w całości ogrodzona. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przepięknie zagospodarowanym ogrodem z perfekcyjnie przystrzyżoną trawą. Ogród został skomponowany głównie z drzew i krzewów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż podzielona została na kilka praktycznych stref:
KONDYGNACJA -1 / KONDYGNACJA 0: kotłownia + część gospodarcza + lokale usługowe
KONDYGNACJA 1 / KONDYGNACJA 2: mieszkanie (antresola + pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + garderoba + wc + 2 łazienki + kuchnia + 6 pokoi).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją nowoczesnością i estetyczną aranżacją. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaż do uzgodnienia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i kontakt z naturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Dla najmłodszych atrakcje w postaci mini placu zabaw z piaskownicą i huśtawką. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4368)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl