nowoczesny styl wykończenia luksusowej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie (Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 388 zł/m2. Cena: 999 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 720 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 5 000 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i kontakt z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją nowoczesnością i estetyczną aranżacją. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż podlega negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży podzielona została na kilka praktycznych stref:
NIŻSZY POZIOM i ŚRODKOWY: część gospodarcza + kotłownia + lokale usługowe
WYŻSZE POZIOMY: 6 pokoi + 2 łazienki + przedpokój + antresola + pomieszczenie gospodarcze + garderoba + wc + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoim przepięknie zagospodarowanym ogrodem z doskonale przystrzyżoną trawą. Ogród został skomponowany głównie z drzew i krzewów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w całości ogrodzona. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4368)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl