widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Kwidzyna (pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 819 000 złotych. Metraż 180 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 4 550 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 3660-metrowej działce. Cena ekskluzywnej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym klientem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach słynnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że pośrednik wynagradzany jest tylko przez sprzedającego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– wiatrołap
– jadalnia
– wc
– gabinet
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
na PIĘTRZE znajdują się:
– łazienka
– 4 pokoje
– wc
– balkon
– taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku, gdzie panele o barwie jasnego brązu oraz dobór innych elementów wyposażenia, kolorów i faktur pozwolił stworzyć spójną kompozycję, która nadaje przestrzeni przytulności, wytworności, a nawet nuty ekstrawagancji.

Na osobną uwagę zasługuje wypielęgnowany i starannie utrzymany ogród obsiany trawą z miejscem do spotkań i wspólnego grillowania. Duże wrażenie robi także znakomita lokalizacja w atrakcyjnej okolicy z przepięknymi widokami. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3372)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl