widok od strony pięknego tarasu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 185 m2, a także ciekawą ceną 950 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2001 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 900 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 135 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NAJNIŻSZY POZIOM: gabinet + hall + taras + pokój dzienny + wiatrołap + wc + kuchnia + pralnia + spiżarnia + kotłownia
ŚRODKOWY POZIOM: 3 sypialnie + przedpokój + 2 łazienki
NAJWYŻSZY POZIOM schowek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją unikatową lokalizacją z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Na uwagę zasługuje perfekcyjnie utrzymany i automatycznie nawadniany ogród z różnorodną roślinnością. Osoby posiadające samochód na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym lokatorom ogromne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) i wygody (ogrzewanie podłogowe). Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3326)

Kontakt:
e-mail: k.grabowska@wgn.pl