minimalistyczny wystrój salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 395 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 116,92 m2 powierzchni posadowiona na działce 30 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2021. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 378 zł/m2. Właścicieli aut zainteresuje na pewno jednostanowiskowy garaż w bryle.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka cichą i spokojną lokalizacją z dala od głównych ulic. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym ogrodem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
KONDYGNACJA ZERO / STREFA DZIENNA: salon + kuchnia + wc + garaż + taras ++ aneks jadalniany + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA JEDEN / STREFA NOCNA: garderoba + łazienka + 3 sypialnie.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Zapraszam do biura po więcej informacji. Polecam. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1773)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl