fragment stylowego wnętrza ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 430 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 390 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2011 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 690 tys. złotych, wygodny metraż 284 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w elitarnej lokalizacji w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na NIŻSZYM POZIOMIE znajdują się: łazienka + pralnia + spiżarnia + hol + 2-stanowiskowy garaż + pokój + SPA + siłownia + gabinet + sypialnia
na WYŻSZYM POZIOMIE mieszczą się: sypialnia + łazienka + garderoba + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim wykończonym z wielką dbałością o szczegóły wnętrzem, a także dużym tarasem (70 mkw.) będącym doskonałym miejscem do wypoczynku. Serdecznie zapraszam. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje bez dodatkowych kosztów korzystną ofertę kredytową na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-143)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl