zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Powierzchnia 251,2 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 770 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1021-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Cena – 947 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy:
– pokój gościnny
– garaż
– spiżarnię
– salon
– jadalnię
– kotłownię
– łazienkę
– taras
– kuchnię
– wiatrołap
na PIĘTRZE znajdziemy:
– łazienkę
– 3 sypialnie
– pralnię
– korytarz
– balkon
na DRUGIM PIĘTRZE znajdziemy:
– pomieszczenie strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje duże poczucie komfortu, m.in. dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Amatorzy aktywnego wypoczynku zainteresuje na pewno przynależny budynek rekreacyjny, a także boisko do siatkówki i kometki. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest także jej doskonała lokalizacja blisko szkoły, sklepów, kąpieliska, stadniny koni itp.

Serdecznie zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy także dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-176)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl