zielona, cicha i spokojna lokalizacja, gdzie znajduje się oferowana na sprzedaż luksusowej rezydencja Łódź (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Łódź (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 1 919 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 165 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej i korzystnej cenie 615 tys. zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 1996. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, funkcjonalny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 727 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknym ogrodem i atrakcyjną lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. Lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd do Łodzi. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: pokój + taras + pokój dzienny + kuchnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: balkon + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto swoją imponującą architekturą. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy (e-mail: a.czekalska@wgn.pl). Gwarantujemy dodatkową usługę, na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje korzystną ofertę kredytową bez dodatkowych kosztów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-227)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl