komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Rezydencja do sprzedaży Mar de Cristal (Hiszpania)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Hiszpanii (Mar de Cristal). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 290 000 EUR  (1 264 400  złotych), co daje atrakcyjną cenę za metr 13 176  zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 95,96 mkw. Rynek pierwotny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie czterech pokoi na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 121-metrowej działce.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 3 sypialnie + 2 łazienki + salon + kuchnia. Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej elitarna lokalizacja na terenie nobilitującego kompleksu z basenami, ogrodami oraz wieloma miejscami parkingowymi. To wymarzona okolica dla rodzin z dziećmi, ponieważ okolica jest bardzo spokojna, przy plaży znajduje się deptak z restauracjami i placem zabaw dla dzieci. W sąsiedztwie znajdziemy przystań, plażę ze złotym piaskiem i promenadę, a także bary, kawiarnie i sklepy. Wspaniałe widoki z plaży na La Manga Strip sprawiają, że warto tu przyjechać na wakacje albo zostać na stałe. Niedaleko ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się przepiękny park regionalny Calblanque Ten rezerwat przyrody jest jednym z ostatnich dziewiczych obszarów wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego.

Nasze biuro gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. (012-78)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)